30 листопада 2019 року в Кременчуцькому льотному коледжі ХНУВС відбувся профорієнтаційний захід «День відкритих дверей». В клубі коледжу до присутніх звернулися директор коледжу Олексій Котов, заступник з навчальної роботи Юрій Шмельов та відповідальний секретар приймальної комісії Інна Дєрябіна. Вони розповіли про переваги навчання в нашому навчальному закладі та перспективи його розвитку. Присутні цікавилися умовами вступу до коледжу, переліком спеціальностей, за якими можливо навчатися за державним замовленням та умовами навчального процесу. Після того, як керівництво коледжу надало відповіді на всі питання присутніх, був продемонстрований кіноролик про Кременчуцький льотний коледж ХНУВС. На заході були присутні майбутні випускники Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. На запрошення керівництва коледжу вони відвідали аеродром Велика Кохнівка,  де ознайомилися з вертолітним парком та мали можливість разом з інструктором виконати показові польоти на тренажері вертольоту Мі-8МТВ. На згадку група ліцеїстів сфотографувалася біля вертольотів.