15 листопада 2019 року в аудиторії 102 було проведено відкрите заняття професора кафедри логістики НАУ, доктора економічних наук, професора, експерта Українського логістичного альянсу Смерічевської Світлани Василівни. На занятті було розглянуто головні аспекти сутності логістичної стратегії для розвитку національної економіки. На лекції були присутні студенти усіх навчальних груп спеціальності 073 Менеджмент, бакалаври та молодші спеціалісти, загальною кількістю 120 осіб. Протягом заняття студенти разом із С.В. Смерічевською жваво дискутували стосовно ролі логістики в діяльності вітчизняних і закордонних підприємств. Наприкінці лекції Світлана Василівна відмітила високий рівень підготовки студентів.