Викладач-методист циклової комісії природничих дисциплін Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана Грибанова дистанційно взяла участь у вебінарі «Використання цифрової інноватики в управлінській та освітній діяльност» та успішно склала тестування за його підсумками.

Актуальність питань вебінару, проведеному тренерами Академії цифрового розвитку, визначається унікальним форматом представлення досвіду роботи, реалізованому через живі демонстрації кожного напрямку діяльності: тайм-менеджмент через Google сайт; використання додатків Google у виховній роботі; електронне портфоліо (Padlet) для моніторингу й оцінювання досягнень учнів за інклюзивного підходу.

Вебінар проведено за освітньою програмою підвищення кваліфікації.

Набутий досвід буде використаний при проведенні наукових семінарів для членів наукового гуртка «Прикладна інформатика» та для всіх учасників освітнього процесу.

КЛК ХНУВС