Дмитро Швець ознайомився з роботою колективу коледжу, спрямованою на покращення матеріально-технічної та навчальної бази. Разом із директором коледжу Олексієм Котовим, першим заступником директора Ігорем Політучим, заступником Валерієм Гурою ректор оглянув територію центральної бази закладу освіти, котельню, центральну тепломережу, зазначивши, що роботи мають бути завершені до початку нового опалювального сезону. Відвідав також їдальню, де було проведено роботи з ремонту приміщення, обладнання, придбано новий посуд, спецодяг для працівників харчоблоку та наголосив на важливості правильної організації харчування курсантів і студентів у період адаптивного карантину. Дмитро Володимирович побував і на інших об’єктах, де ведуться ремонтні роботи. На аеродромі Велика Кохнівка він оглянув оновлені майданчики для стоянки вертольотів, котельню, інші служби аеродрому. Ігор Політучий поінформував щодо готовності аеродрому до проходження сертифікації САБ, Валерій Гуро – про стан будівництва тренажерного центру. Обговорювалися й інші питання щодо подальшого розвитку коледжу, покращення його матеріально-технічної та навчальної бази.

КЛК ХНУВС