Представники наукового відділу Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ – начальник відділу кандидат економічних наук Марина Петченко, науковий співробітник кандидат фізико-математичних наук Олександр Базик та інспектор Наталія Довбиш взяли участь у вебінарі на тему «Science Direct – можливості у відкритому доступі».

Спікером вебінару стала Марина Назаровець – керівник служби інформаційного моніторингу Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Учасники вебінару познайомилися з Science Direct – однією з найбільших повнотекстових баз даних літератури, що пропонує доступ до понад 2500 наукових журналів та 33 000 книг. Практична значимість отриманої інформації полягає у вмінні використання рецензованої наукової літератури, що знаходиться у відкритому доступі в науковій роботі.