Голова та викладачка циклової комісії природничих дисциплін Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат технічних наук Яна Долударєва та викладачка-методист Світлана Грибанова взяли участь у вебінарі на тему «Онлайн-круїз на лайнері "Академія цифрового розвиткe"».

Захід організований для освітян, зацікавлених у інноваційних інструментах організації, супроводу та вдосконалення процесу дистанційного навчання. На вебінарі були розкриті можливості використання сервісів Google Expeditions, Pear Deck, Google Slides, Genially, Trello, G Suite for Education, Google Scholar, дидактичних ігор Study Stack, скриншотера Lightshot, освітньої гри Minecraft Education Edition.

Знання, одержані учасницями, стануть у нагоді для дистанційної взаємодії в освітній діяльності, професійного саморозвитку та становлення сучасної методики викладання в коледжі.