Курсанти Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Антон Терещенко, Віталій Покутній, Владислав Самойленко, Олександр Чікунов отримали сертифікати від американської транснаціональної корпорації CISCO за освоєний онлайн-курс Introductionto Cybersecurity «Вступ до кіберзахисту».

Курсанти отримали знання та навички з кібертенденцій, кіберзагроз, інструментів захисту персональних даних в Інтернеті та отримали уявлення про проблеми, з якими сьогодні стикаються компанії, урядові та освітні установи.

Безкоштовні курси Мережної академії CISCO для учасників освітнього процесу – курсантів, студентів та викладачів – були відкриті на базі коледжу у жовтні 2019 року. Набуті курсантами знання та навички будуть використані в навчальній та науковій діяльності.