Начальник наукового відділу Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат економічних наук Марина Петченко дистанційно взяла участь у вебінарі на тему «Плагіат: як не втратити свою репутацію» від ГО «Прогресильні».

Під час вебінару були розглянуті наступні питання: академічна доброчесність; плагіат у наукових доробках; відмінні та схожі риси поняття «плагіат» та поняття «академічний плагіат»; як виявити «хижацькі» конференції; перевірка наукових робіт на Unicheck тощо.

Спікерами вебінару виступили доктор юридичних наук заступник голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Іван Назаров, комерційний директор Unicheck Україна Андрій Сідляренко, кандидат юридичних наук, керівник Групи сприяння академічної доброчесності, член Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Артем Артюхов, координатор заходу Іван Баликін.

Набуті знання будуть використані у науковій роботі коледжу.