Викладачі Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС Юлія Кошева, Людмила Чижова прийняли участь у вебінарі на тему: «Міжнародна правова допомога в межах ЄС та з іншими країнами», що проведений Харківським національним університетом внутрішніх справ 19 травня 2020 року. Захід був організований відділом міжнародного співробітництва ХНУВС. Основний спікер заходу - старший радник з питань прокуратури  Регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу у м. Харків Томас Мешкаускас (Литовська Республіка). Він розкрив такі питання щодо основних інструментів співпраці з правових питань, основних кроків та процедур видачі Європейського ордеру на арешт (ЄОА), екстрадиції. Також було надано посилання на онлайн довідники для більш детальної інформації та для ознайомлення з бланком ЄОА.