12 лютого 2020 року на базі Лубенського медичного коледжу відбувся обласний етап Х (ювілейної)  Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодших спеціалістів. У заході взяли участь 16 студентів – переможці І етапу з 16 коледжів Полтави та області. Кременчуцький льотний коледж ХНУВС на обласній олімпіаді з української мови представляв курсант навчальної групи ТЕдбср-18-2 Кравчук Олександр Олександрович  разом з викладачем української мови та літератури Гардаш Валентиною Вікторівною.

Адміністрація, викладацький склад і вся курсантсько-студентська спільнота університету та Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС щиро вітає  учасника і призера обласного етапу ювілейної Х Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодших спеціалістів, курсанта навчальної групи ТЕдбср-18-2 Кравчука Олександра Олександровича та його наставника Чередник Світлану Олексіївну.