Відповідно до статті 132 Житлового кодексу України, Закону України «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні», постанови Кабінету Міністрів України  від 07.02.2022  № 265 «Деякі питання декларування і реєстрації місця проживання та ведення реєстрів територіальних громад», особи,  які навчались або працювали у навчальних закладах і вибули з них, підлягають виселенню без надання іншого жилого приміщення з гуртожитку, який їм було надано у зв`язку з навчанням, роботою. Мешканці по завершенню терміну проживання зобов’язані знятися з реєстраційного обліку місця проживання, оскільки відсутні підстави для користування житловим приміщенням та підстави перебування у навчальному закладі.

Особи, зареєстровані в гуртожитку коледжу за адресою:  м. Кременчук, вул. Гоголя, 5, повинні до 01 вересня 2022 року знятися з реєстрації як такі, які не проживають в гуртожитку, звернувшись до Центру надання адміністративних послуг.

Згідно з чинним законодавством України, зняття з реєстрації місця проживання можна здійснити одночасно за наступним місцем реєстрації.

Інформацію про зняття з реєстрації необхідно повідомити до відділення  юридичного забезпечення КЛК ХНУВС (тел. 3-11-31).