У Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ викладачка вищої категорії Ольга Хомяк і фахівчиня відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення Оксана Тріско провели бінарне заняття з дисципліни «Громадянська освіта» на тему «Конфлікти. Шляхи подолання» для здобувачів освіти 2 курсу освітньо-професійного ступеня «фаховий молодший бакалавр» спеціальності «Авіаційний транспорт» (спеціалізація «Технічне обслуговування повітряних суден і двигунів»).

Оксана Тріско цікаво і змістовно розповіла, що таке конфлікт, типи та причини конфліктів, шляхи їх розв’язання.

Здобувачам освіти було запропоновано вирішити ситуаційні задачі, які допомогли на практиці навчитися знаходити шляхи подолання конфлікту.

КЛК ХНУВС