У Кременчуцькому льотному коледжі ХНУВС 25.01.2020 був проведений «День відкритих дверей» для учнів 9-11 класів та їх батьків. Під час проведення запланованого заходу відвідувачі були ознайомлені з правилами прийому до вступу в коледж у 2020 році за ОС Бакалавр та ОКР Молодший бакалавр, з переліком спеціальностей та особливостями і перевагами навчання на кожній з них, отримали інформацію щодо підготовчих курсів, що проводяться для учнів 9 класів та підготовки до ЗНО для 11 класів. Відбувалася екскурсія на центральній базі та аеродромі «В. Кохнівка», були відвідані музей коледжу, навчальні аудиторії, бібліотека, ангар, тренажерний центр, льотний загін. За результатами проведення «Дня відкритих дверей» виявили бажання навчатися на підготовчих курсах та надалі вступити до коледжу 7 учнів 9 класу та 2 учні 11 класу загальноосвітніх шкіл Полтавської та Кіровоградської областей.