Представники Харківського національного університету внутрішніх справ, Сумської філії ХНУВС, Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС разом із працівниками прокуратури, відділів ювенальної превенції взяли участь у круглому столі «Дружнє до дітей правосуддя», проведеного за ініціативи Регіонального Представництва КМЄС у Харкові.

Мета круглого столу – підтримка та посилення плідної співпраці поліції, органів прокуратури, судової влади, психологів, юристів з вищими навчальними закладами та соціальними службами з надання безоплатної правової допомоги. Завданням цієї співпраці є виявлення проблемних питань для вирішення юридичних чи процедурних прогалин, формулювання спільних пропозицій щодо вирішення існуючих проблем на місцевому рівні, підвищення довіри населення до правоохоронної системи.

Захід було організовано за участі представниць КМЄС – радниці з кримінальних розслідувань Крісти Гранрот (Фінляндія) та старшої радниці з питань прокуратури Олени Агуеро (Іспанія).

ВЗГ ХНУВС