Голова та викладачка циклової комісії природничих дисциплін Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат технічних наук Яна Долударєва та викладачка-методист Світлана Грибанова пройшли онлайн-курс за темою «Академічна доброчесність: онлайн-курс для викладачів» на освітній платформі України «Prometheus» у рамках проєкту Американських Рад з міжнародної освіти «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти».

Успішно виконавши всі завдання модулів та склавши фінальний іспит, учасниці курсу отримали сертифікати, що підтверджують набуті знання. Принципи академічної доброчесності будуть о використовуватися викладачами під час навчально-виховного процесу.

КЛК ХНУВС