Професор – 3 ставки, в тому числі для викладання дисциплін:

Хімія, пально-мастильні матеріали та авіаційне матеріалознавство – 1 ставка;

Принципи польоту; проведення навчальної практики за освітньо-професійною програмою «Технічне обслуговування та ремонт повітряних суден і авіадвигунів» – 1 ставка;

Альтернативні джерела енергії; основи електрики та електроніки; теорія автоматичного управління – 0,5 ставки.

Доцент – 2 ставки для викладання дисциплін:

Соціологія; політологія; релігієзнавство – 0,5 ставки;

Матеріали та деталі; теоретична механіка та опір матеріалів – 1 ставка;

Вища математика – 0,5 ставки.

Старший викладач – 4 ставки для викладання дисциплін:

Мікроконтролерні пристрої електромеханічних систем; системи автоматизованого проектування; електричні системи і мережі; системи електропостачання; основи релейного захисту та автоматизації систем – 1 ставка;

Надійність авіаційної техніки; основи теорії автоматичного регулювання; моделювання та методи оптимізації електромеханічних систем – 0,5 ставки;

Експлуатація авіаційного і радіоелектронного обладнання (вертоліт Мі-8); експлуатація авіаційного і радіоелектронного обладнання (вертоліт Мі-2); приладове обладнання – 0,5 ставки;

Менеджмент – 1 ставка;

Маркетинг; управлінський облік; облік у банках; аудит – 0,5 ставки;

Ризикологія – 0,5 ставки.

Викладач – 2 ставки для викладання дисциплін:

Авіаційні прилади та системи авіоніки; зв’язок (засоби комунікації); авіоніка; електропостачання повітряних суден та безпілотних літальних апаратів – 1 ставка.

Облік у зарубіжних країнах; фінансовий облік ІІ; інформаційні системи  і технології в обліку; організація і методика аудиту – 1 ставка.

У конкурсі мають право брати участь особи, які мають повну вищу освіту і за своїми професійно-кваліфікаційними якостями відповідають вимогам, установленим до науково-педагогічних працівників законами України "Про освіту", "Про вищу освіту", умовам оголошеного конкурсу та Порядку проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників Харківського національного університету внутрішніх справ (далі – Порядок).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі на вакантні посади у  Кременчуцькому льотному коледжі ХНУВС, подають документи особисто до відділу кадрового забезпечення (або надсилають поштою) за адресою: 39605, м. Кременчук, вул. Перемоги, 17/6

Контактні телефони (05366) 3-10-11; 3-11-05.

Конкурсна комісія

Харківський національний університет внутрішніх справ відповідно до Закону України "Про вищу освіту”, Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад наукових працівників:

по  відділу з організації наукової роботи та гендерних питань

начальник відділу – 1

старший науковий співробітник – 1

науковий співробітник – 2

У конкурсі мають право брати участь особи, які мають вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня та залежно від наукової посади: науковий ступінь та/або наукове звання з відповідного наукового напряму і за своїми професійно-кваліфікаційними якостями відповідають вимогам, установленим до наукових працівників Законом  України «Про наукову і науково-технічну діяльність» та умовам оголошеного конкурсу на заміщення вакантних посад наукових працівників Харківського національного університету внутрішніх справ.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі подає особисто до відділу кадрового забезпечення університету (або надсилає поштою)  письмову заяву на ім’я ректора про участь у конкурсі, написану власноруч та наступні документи: копію документа, що посвідчує особу; заповнену особову картку (встановленого зразка); автобіографію; копію трудової книжки (за наявності); копії документів про вищу освіту, підвищення кваліфікації, присудження наукового ступеня, присвоєння вченого звання; військового квітка (для військовозобов’язаних); перелік наукових праць, опублікованих у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) рецензованих фахових виданнях; письмову згоду на обробку персональних даних.

Прийом заяв і документів для участі в конкурсі здійснюється до 20 серпня 2020 року.

Контактні особи:

Бурлака Сергій Михайлович, телефони (057) 73-98-317; 73-98-196. Адреса: 61080, м. Харків, проспект Льва Ландау, 27.

Фірсова Людмила Анатоліївна, телефони (05366) 3-10-11; 3-11-05. Адреса: 39605, м. Кременчук, вул. Перемоги, 17/6