Відповідальна з академічної доброчесності Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ кандидатка економічних наук Марина Петченко стала членкинею Громадської організації «Асоціація міжнародного освітнього та наукового співробітництва».

Асоціація за своїм змістом є об’єднанням низки інституцій у сфері освіти та науки як України, так і зарубіжних держав. Метою її діяльності є сприяння в організації та проведенні освітніх і наукових заходів для працівників освіти та науки з України, а також та зарубіжних країн.

Членство представниці коледжу надає можливості укладання  договорів про співпрацю з партнерами Асоціації, залучення їх до спільного проведення заходів на базі Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС, проведення спільних науково-дослідних робіт з подальшою їх апробацією.

КЛК ХНУВС