Відповідальна з академічної доброчесності та гендерних питань у Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ кандидатка економічних наук Марина Петченко пройшла онлайн-курс на тему «Гнучкість (адаптивність)» на платформі Освітній Хаб.

Курс включав наступні модулі: особливості гнучкості мислення  (понятійний апарат «адаптивність», «гнучкість»; гнучкість, як найважливіший фактор адаптивності; прояви та вплив гнучкості мислення, як показник психологічного здоров'я та розвитку м'яких навичок);   гнучкість мислення – якість успішних людей (як допомагає гнучкість мислення в кризових життєвих ситуаціях);  практичні рекомендації (вправи) для тренування гнучкості розуму; корисні звички для розвитку гнучкості мислення; навички успішної людини ХХІ століття (гнучкість, як елемент успіху в сучасному світі; практичні методики розвитку гнучкості; як зміни впливають на людей та блокують адаптаційні процеси).

Блоки онлайн-курсу  містили теоретичну частину та практичні приклади й завдання. Після завершення курсу та успішного виконання модульних завдань Марина Петченко отримала сертифікат, що підтверджує набуті навички, що будуть використані в науковій та освітній діяльності.

КЛК ХНУВС