У Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося нагородження переможців онлайн-олімпіади з дисциплін «Хімія» для здобувачів освіти І курсу та «Органічна хімія» для здобувачів освіти ІІ курсу. Олімпіада проводилася на  платформі vseosvita.ua, яку організували викладачі циклової комісії технічного обслуговування авіаційної техніки Тетяна Козловська та Алла Реута.

Нагороди вручив завідувач відділення планування навчального процесу фахової підготовки Сергій Владов. У номінації «Кращий хімік 2021 КЛК ХНУВС» І місце посіла Тетяна Кочура, за дисципліною «Органічна хімія» І місце виборов Олексій Отяковський. В олімпіаді взяли участь більше двадцяти курсантів і студентів коледжу.

КЛК ХНУВС