На базі Інституту управління, психології та безпеки Львівського державного університету внутрішніх справ відбувся науково-практичний семінар (майстер-клас) «Подолання синдрому емоційного вигорання». У заході взяли участь представники вищих навчальних закладів України, зокрема представниця Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС, голова циклової комісії філологічних дисциплін Оксана Савченко. Для участі у роботі семінару були запрошені науковці і практики, здобувачі вищої освіти, зацікавлені в обговоренні зазначеної проблематики.

Кожен з учасників міг обрати напрямок і попрактикуватися у питаннях, які є досить актуальними саме сьогодні, у час пандемії, коли потрібна підтримка фахівців, які працюють у психологічній галузі.

Майстер-клас дав можливість учасникам віднайти відповідь на питання щодо подолання синдрому емоційного вигорання. Отриманні знання будуть використані викладачкою у практичній діяльності.

КЛК ХНУВС