Представниці Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ голова циклової комісії філологічних дисциплін Оксана Савченко та викладачки Наталія Коверсун і Світлана Чередник дистанційно взяли участь у Всеукраїнському вебінарі «Особливості підготовки до ЗНО з української літератури» від видавництва «Навчальна книга – Богдан».

Спікером вебінару виступив автор комплексного видання для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання Тарас Ткачук.

Під час онлайн-заходу були розглянуті креативні методи та принципи ефективного засвоєння здобувачами освіти навчального матеріалу. Учасники детально проаналізували причини та наслідки екзаменаційного стресу, отримали поради щодо організації цікавої та продуктивної підготовки здобувачів до ЗНО.

Отримані знання будуть використані викладачами під час навчального процесу.

КЛК ХНУВС