У Кременчуцькому льотному коледжі ХНУВС відбулося засідання наукового гуртка на тему «Реалізація комунікативної, культурологічної та мислетворчої функції мови». Керівник гуртка Світлана Чередник надала інформацію щодо участі курсантів у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Авіація, промисловість, суспільство», яка відбудеться 12 травня 2021 року на базі Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС. Особливу увагу здобувачів було звернено на запобігання та виявлення плагіату в наукових роботах членів гуртка.

Під час засідання учасники обговорили результати досліджень за темою «Культура мови та її функціонування у професійному дискурсі спеціаліста». Курсанти поділилися досвідом щодо участі в наукових семінарах, які відбулися у коледжі, науково-практичних конференціях тощо.

Засідання наукового гуртка пройшло з дотриманням всіх вимог протиепідемічних заходів, відповідних помаранчевій зоні.

КЛК ХНУВС