Циклова комісія менеджменту організацій транспорту з 25.11.2019р. по 29.11.19р. проводила тиждень «Транспортного менеджменту, маркетингу і логістики» присвячений міжнародному Дню логіста 29 листопада 2019р. Комплекс заходів був підготовлений головою ц/к Цимбалістовою О.А. та викладачами: Харченко М.В.; Черніховою О.С.; Юденко Є.В.

В період проведення тижня відбувалися тематичні олімпіади по основним дисциплінам професійного спрямування та конкурс плакатів. У заходах приймали активну участь навчальні групи спеціальності 073 «Менеджмент» (освітні програми: Логістика, Організація обслуговування на транспорті). Голова ц/к менеджменту організації транспорту Цимбалістова Олена Абдурахимівна 25.11.2019р. урочисто відкрила тематичний тиждень  «Транспортного менеджменту, маркетингу і логістики». З промовою виступила керівник наукового відділу Петченко Марина Валентинівна, яка побажала учасникам бути активними і впевненими у своїх знаннях.

Відносно плану заходів циклової комісії менеджменту організацій транспорту:

25.11.2019р. - олімпіада з дисципліни «Логістична інфраструктура» зі студентами навчальних груп Лдмс-18-1б, Лдмс-19-1б під керівництвом викладача, к.е.н., Юденко Є.В.
26.11.2019р. - олімпіада з дисципліни «Логістика» зі студентами навчальних груп ООТдбср 16-1, Лдмс-18-1б, Лдмс-19-1б під керівництвом викладача, к.е.н., Харченко М.В.
27.11.2019р. - олімпіада з дисципліни «Комерційна діяльність на транспорті», навчальних груп ООТдбср 16-1, ООТдбср 17-1, ООТдбср 18-1, ООТдбср 18-2с. Організувала та провела викладач  Черніхова  О.С.
28.11.2019р. -  олімпіада з дисципліни «Операційний менеджмент» під керівництвом викладача, к.е.н., Цимбалістової  О.А., в якій взяли участь студенти навчальних груп Лдмс-18-1б, Лдмс-19-1б.
29.11.2019р. – відбувся конкурс плакатів, оцінювали  усі члени журі.
29.11.2019р. – відбулося закриття тижня  «Транспортного менеджменту, маркетингу і логістики», нагородження переможців грамотами та листами подяки за участю завідувача відділенням авіаційного транспорту, електроенергетики і управління  Бойко Сергія Миколайовича  та керівника наукового відділу Петченко Марини  Валентинівни.
 Переможці олімпіади з дисципліни «Логістична інфраструктура»:
1 місце – П’ятибрат В.В. (навчальна група Лдмс-19-1б);
2 місце – Цабенко Н.М. (навчальна група Лдмс-18-1б);
3 місце – Шурупова А.К. (навчальна група Лдмс-19-1б).
Переможці олімпіади з дисципліни «Логістика»:
1 місце – Цабенко Н.М. (навчальна група Лдмс-18-1б);
2 місце – Комарницька Д.В. (навчальна група Лдмс-19-1б);
3 місце – Вевдюк С.М. (навчальна група ООТдбср 16-1).
Переможці олімпіади з дисципліни «Комерційна діяльність на транспорті»:
1 місце – Цибульська В.В. (навчальна група ООТдбср 17-1);
2 місце – Вевдюк С.М.  (навчальна група ООТдбср 16-1);
3 місце – Павліщева Ю.І. (навчальна група ООТдбср 17-1).
Переможці  олімпіади з дисципліни «Операційний менеджмент»:
1 місце – Савченко К.О. (навчальна група Лдмс-19-1б);
2 місце – Уйманова А.Д. (навчальна група Лдмс-19-1б);
3 місце – Гордієнко В.В. (навчальна група Лдмс-18-1б).

Листи подяки за відображення в художньому стилі поняття «Транспортного менеджменту, маркетингу і логістики» та за  своєрідне відображення поняття сутності управлінської діяльності на підприємствах отримали:

Романовська Є.В. (навчальна група ООТдбср 18-1);
Овчарик В.О. (навчальна група ООТдбср 18-2с).