06 грудня 2019 року в клубі Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС були проведені святкові заходи з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України. Цього року українська армія святкує його у 26-й раз. Зі словами привітання до колективу звернулися директор коледжу, генерал-майор Олексій Котов, заступник ректора Харківського національного університету повітряних сил, льотчик-інструктор 1-го класу, полковник Валерій Єрошенко, головний науковий співробітник науково-дослідного управління розвитку застосування та забезпечення авіації наукового центру повітряних сил Олексій Леонтьєв, а також старший льотчик-випробувач льотно-випробувального комплексу ОП «Вертольоти Мотор Січ» Юрій Шарипенко. Вони привітали присутніх із святом та розповіли про престижність льотно-військової професії. Після виступів був продемонстрований фільм військово-патріотичного напрямку «Перехрестя Балу».