Начальник відділу міжнародних зв'язків та міжвузівської роботи Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Рустам Абрашитов пройшов онлайн-курс підвищення кваліфікації «Права людини в дії». Під час курсу, розробленого керівником правозахисної організації «Центр громадянських свобод» Олександрою Матвійчук, розглядалися питання щодо того, як права людини впливають на щоденне життя, що таке міжнародні стандарти прав людини, чим є та чим не є права людини, і чому їх так небагато, хто має забезпечувати та захищати права людини тощо. Особливу увагу було приділено правовим стандартам і цінностям, які закладені в основу міжнародної системи прав людини, розумінню значення прав людини в трансформації сучасної України. Після успішного завершення навчання начальник відділу міжнародних зв'язків та міжвузівської роботи отримав сертифікат. Набуті знання будуть використані в подальшій роботі.