Викладачем циклової комісії технічного обслуговування авіаційної техніки, спеціалістом вищої категорії Інною Дєрябіною за участі інженера метеорологічного відділу навчально-тренувального центру з підготовки авіаційного персоналу Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Олега Маляра для курсантів другого курсу освітньої програми «Аеронавігація» проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни «Метеорологія» за темою «Фізичні параметри атмосфери». Курсанти ознайомилися з такими фізичними величинами, як температура та атмосферний тиск, величинами, що характеризують зміну атмосферного тиску в просторі та часі, баричними системами. Олег Маляр наголосив на необхідності твердих знань в області авіаційної метеорології для ефективності їх використання, вмінні приймати грамотні рішення, зважаючи на різні метеорологічні явища та погодні умови. Наприкінці заняття Олег Маляр відповів на численні запитання курсантів стосовно метеорологічних умов, які можуть впливати на виконання польотів.