Наприкінці лютого у Полтаві стартував Відкритий чемпіонат з волейболу серед чоловіків. Честь Кременчуцького льотного коледжу у змаганнях захищає команда «Авіатор». Хлопцям протистоять сім колективів із області: «ХімАгроСтеп», ФСТ «Україна», «Дияволи», «Медик», «СДЮСШОР № 2», «ППК», «Гадяч».

За підсумками першого туру команда коледжу поступилася суперникові: «Авіатор» – «ХімАгроСтеп» 0:3. У другому турі чемпіонату, в якому «Авіатори» зустрілися з командою «СДЮСШОР № 2», гра завершилася перемогою команди Кременчуцького льотного коледжу з рахунком 1:3. Наступний поєдинок відбудеться 14 березня, під час якого волейболісти коледжу зійдуться у двобої з «Медиком». Бажаємо успіхів команді і перемоги!