Викладач циклової комісії економіки та управління Олена Черніхова успішно пройшла навчання у Київській логістичній школі за підготовчим курсом «Основи логістики та управління ланцюгами постачань». Викладачка опанувала теми «Основи управління логістикою і ланцюгами постачань», «Управління попитом та прогнозування», «Закупівлі», «Виробничі операції», «Складські операції», «Транспортні операції», «Управління запасами» та «Клієнтський сервіс». Протягом курсу Олена Черніхова прослухала лекції та розглянула практичні кейси від провідних фахівців країни у логістичній галузі.

Усі знання, отримані під час навчання у Київській логістичній школі, будуть використані під час розробки конспектів лекцій з навчальних дисциплін «Екологічна логістика», «Планування логістичної діяльності», «Управління логістичної діяльності» за освітньо-професійною програмою «Логістика», а також у навчальній та науковій діяльності.