Викладачкою циклової комісії філологічних дисциплін Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ та керівником наукового гуртка« Реалізація комунікативної, культурологічної, мислетворчої функції мови» Світланою Чередник було проведено засідання наукового гуртка.

Обговорювалися питання щодо залучення здобувачів освіти до проведення науково-дослідної діяльності, участі у наукових проєктах, науково-практичних заходах та конкурсах, створення умов для творчого зростання у процесі навчання й оволодіння фахом. Обговорено було й  результати досліджень за темою «Взаємодія мови й культури». Багато дискутували стосовно творчих робіт учасників І етапу І Mіжнародного (VII Всеукраїнського, XVII Всекримського) фестивалю-конкурсу учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», що відбувся у коледжі та був присвячений Лесі Українці.