Викладачка циклової комісії економіки та управління Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Водолазська взяла участь в онлайн-курсі «Ораторське мистецтво», що створений КНП «Освітня агенція міста Києва», Європейським університетом, Асоціацією інноваційної та цифрової освіти.

Програмою курсу передбачався розгляд питань: якими якостями повинен володіти оратор, яку мету він має ставити перед собою, якою інформацією повинен володіти в залежності від типу виступу, як вести діалог та дискусію з аудиторією та багато інших.

Після успішного завершення навчання Наталія Водолазська отримала сертифікат. Знання будуть використані в освітньому процесі.