Начальниця наукового відділу Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ кандидатка економічних наук Марина Петченко взяла дистанційно участь в онлайн-конференції «Ґендерне бюджетування в Україні: досягнення, виклики, перспективи розвитку», яка організована з нагоди завершення проєкту «Ґендерне бюджетування в Україні».

У заході взяли участь партнери Проєкту Ґендерно-орієнтованого бюджетування, уряд, сектор неурядових організацій, наукова спільнота, організації-партнери з розвитку.

Захід був розподілений на сесії за наступними темами:

• застосування ґендерно-орієнтованого підходу в бюджетному процесі в Україні: результати реалізації Проєкту «Ґендерне бюджетування в Україні»;
  • застосування ґендерно орієнтованого підходу в бюджетному процесі головними розпорядниками коштів державного бюджету;
  • ґендерно-орієнтоване бюджетування в контексті реформи децентралізації;
  • подальший розвиток ґендерно-орієнтованого бюджетування в Україні.

Набуті знання та навички будуть використані в науково-дослідній роботі.

КЛК ХНУВС