У Кременчуцькому льотному коледжі ХНУВС проведено І етап Міжнародного конкурсу знавців з української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь 20 курсантів та студентів 1-2 курсів.

На початку інтелектуальних змагань викладачка української мови та літератури циклової комісії філологічних дисциплін Валентина Гардаш розповіла про ініціатора конкурсу – бізнесмена і мецената із Канади Петра Яцика, який народився в Україні, а на Захід виїхав після Другої світової війни. Вперше конкурс знавців української мови відбувся у 2001 році.

Після завершення конкурсу професійне журі у складі – викладачки української мови та зарубіжної літератури Світлани Чередник та викладачки української мови та літератури циклової комісії філологічних дисциплін Наталії Коверсун, – визначило переможців:

І місце – студентка Дарина Сидоренко;

2 місце – курсант Назар Кісельов;

3 місце – курсант Владислав Шпак.

Щиро дякуємо усім учасникам конкурсу за успішну роботу! Бажаємо переможцю гідно представити наш заклад освіти на обласному етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!