Завідувач відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана Давидюк та фахівець відділення Оксана Тріско дистанційно взяли участь у 6-годинному засіданні круглого столу «Сучасні підходи до профілактики вживання неповнолітніми психоактивних речовин», організованого Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського.

Обговорювалися питання психологічних чинників та ризиків формування залежності від психоактивних речовин; нейропсихологічні аспекти зазначеної проблеми; психопрофілактика та подолання наслідків різних видів залежності серед підлітків; способи формування позитивної мотивації підлітків та молоді на здоровий спосіб життя.

Отримані знання будуть застосовані психологами коледжу у психопрофілактичній та консультативній роботі з курсантами і студентами.

КЛК ХНУВС