28-го жовтня 2020 року у Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся день відкритих дверей у вигляді online-конференції із використанням Zoom-платформи за участю заступника директора коледжу Юрія Шмельова, начальника навчального відділу Алли Білик та завідувача відділення планування навчального процесу фахової підготовки Сергія Владова. На дні відкритих дверей були присутні 16 майбутніх абітурієнтів. Під час online зустрічі абітурієнтам були роз’яснені правила вступу до КЛК ХНУВС, перспективи навчання за спеціальностями, особливості організації освітнього та виховного процесу в коледжі та надані відповіді на поставленні питання від абітурієнтів.