На цикловій комісії технічного обслуговування авіаційної техніки Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ протягом тижня проходили олімпіади та конкурси стіннівок. Підбито підсумки цієї роботи та визначено переможців.

З дисципліни «Біологія і екологія» серед студентів і курсантів 1 курсу (викладачі Валентина Сиволожська, Тетяна Козловська) переможцями стали курсанти:

І місце – Маргарита Капцевич;

ІІ місце – Максим Рябуха;

ІІІ місце – Володимир Чумак.

З дисципліни «Корозія матеріалів» серед курсантів 4 курсу (викладачі Валентина Сиволожська, Олена Давітая) призові місця посіли:

І місце – Тетяна Шліхар;

ІІ місце – Максим Нечитайло;

ІІІ місце – Карина Миргородська.

У конкурсі стіннівок «СТОП палінню, алкоголю, наркотикам», «Віруси і людина» переможцями стали курсанти:

І місце – Даніїл Комаренко, Михайло Бурназов;

ІІ місце – Маргарита Капцевич;

ІІІ місце – Тетяна Кочура, Катерина Паталах, Дарина Фоміна; Богдан Цегельник.

Нагородження переможців відбудеться після закінчення дистанційного навчання, запровадженого на період адаптивного карантину.

КЛК ХНУВС