Начальник наукового відділу Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат економічних наук Марина Петченко взяла онлайн-участь у робочому засіданні Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація економістів-міжнародників».

Засідання провів президент асоціації доктор економічних наук, професор кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка Антон Філіпенко, віце-президент Марія Паламарчук та секретар кандидат економічних наук Василь Матей. Асоціація об’єднує понад 900 членів-представників наукової спільноти з різних регіонів України та восьми країн світу.

Під час онлайн-зустрічі відбулося знайомство з оновленим складом асоціації, було обговорено плани робочих зустрічей, наукових заходів, стратегія та перспективи подальшої наукової співпраці членів асоціації.

КЛК ХНУВС