Завідувач лабораторії тестового контролю знань Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Кіцель взяла дистанційно участь у вебінарі від ТОВ «Всеосвіта» на тему «Профорієнтація підлітка: діагностика, консультація, тренінг».

Під час вебінару спікеркою Наталією Євсейчук висвітлено існуючі діагностичні методики з профорієнтації, їх переваги та недоліки, особливості використання, структуру побудови профорієнтаційної консультації з підлітком, можливі «проблемні» ситуації, загальну концепцію та сенс зустрічі, а також надано практичні рекомендації з проведення профорієнтаційного тренінгу.

Набуті знання та компетенції Наталією Кіцель будуть використовуватися в освітній та профорієнтаційній діяльностях.

КЛК ХНУВС