У читальному залі бібліотеки Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося відкриття тижня проведення олімпіад на цикловій комісії технічного обслуговування авіаційної техніки з дисциплін «Біологія і екологія» (І курс), «Корозія матеріалів» (ІV курс) та конкурсу стіннівок з тем «СТОП палінню, алкоголю, наркотикам», «Вірус і людина».

У заході взяли участь начальник наукового відділу КЛК ХНУВС Марина Петченко, завідувач відділення навчально-методичної роботи та організації ліцензування Оксана Борисенко та викладач вищої категорії Валентина Сиволожська. Вони побажали курсантам і студентам інтелектуального та творчого зростання, натхнення та перемоги в олімпіадах.

КЛК ХНУВС