Інспектор наукового відділу Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Довбиш пройшла онлайн- курс на тему «Смарт-громада: управління на основі даних» на платформі Prometheus. В умовах тотального реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади тематика курсу актуальна для працівників закладів освіти, оскільки відбуваються трансформаційні процеси в комунікації влади та освіти. Після завершення курсу учасниця отримала сертифікат.

Отриманні знання та компетенції будуть використані для подальшої продуктивної взаємодії наукового відділу коледжу та  представників влади, громад щодо спільного проведення заходів наукового спрямування.

КЛК ХНУВС