Працівники Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ начальник наукового відділу Марина Петченко, т.в.о. начальника відділу міжнародних зв’язків та міжвузівської роботи Рустам Абрашитов, викладачі Валентина Гардаш, Людмила Іванченко, Валентина Сиволожська, Світлана Чередник та Людмила Чижова взяли участь у вебінарі на тему «Домашнє насильство: підвищення рівня інформованості та кращі практики у підході до справ щодо домашнього насилля», організованому відділом міжнародного співробітництва університету за підтримки Консультативної Місії Європейського Союзу.

Спікером заходу виступив радник/тренер з питань взаємодії поліції з громадою Лівіу Веліча (Регіональне представництво КМЄС у Харкові), який поділився досвідом роботи поліції Угорщини щодо протидії домашнього насильства. Спікер визначив види домашнього насильства, правила допиту свідків, зокрема дітей, шляхи розслідування таких злочинів, а також дав рекомендації стосовно протидії та попередження насильства у сім’ї.

КЛК ХНУВС