Представники Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ – фахівець науково-дослідної лабораторії з питань модернізації авіатехніки Олександр Козенко, інженер із застосування комп’ютерів тренажерного комплексу Євген Дмитрієв на чолі з проректором вишу Володимиром Шульгою відвідали компанію «Indra» (Іспанія).

Компанія  «Indra» є розробником і виробником комплексного тренажера для вертольотів Н-225, що пропонуються для постачання в Україну, зокрема до Кременчуцького льотного коледжу. Представники вишу встановили ділові контакти з представниками компаній «Airbus Helicopters» та «Indra» й отримали вичерпну інформацію щодо особливостей експлуатації тренажерного комплексу Н-225. Обговорено було й питання, пов’язані з подальшим використанням тренажерного комплексу курсантами КЛК ХНУВС і пілотами.

КЛК ХНУВС