У небі серед пілотів авіаційного шоу, яке відбувалося з нагоди випуску курсантів і студентів Кременчуцького льотного коледжу, – єдина дівчина, випускниця цього ж коледжу 2015 року Аліна Бабінська. Вона вправно керує гвинтокрилом і почувається на сьомому небі від щастя, тому що любить свою професію і закохана у неї з дитинства.

Пілотеса, татова донечка, Аліна успішно продовжує улюблену справу батька. Після закінчення коледжу дівчина розпочала свій трудовий шлях в авіакомпанії «Мотор Січ» на посаді командира повітряного судна Mi-2. Вона виконує самостійні польоти по перевезенню вантажів та пасажирів. Під час авіаційного шоу Аліна разом з пілотом-інструктором Олександром Довженком, проводила тренувальні польоти над Дніпром, віражі, даруючи усім присутнім задоволення, а юним кременчужанам – мрію  стати льотчиками і підкорити небо. Аліна розповіла, що у кабіні гвинтокрила, на місці командира, почувається комфортно й упевнено, а ось із парашутом ніколи не стрибала. На запитання «Чому?» відповіла: «У дитинстві тато не дозволяв, а зараз і сама не хочу – боюся. Навіть на колесі огляду боюся кататися». І пояснює, що не висота лякає: «Просто у вертольоті є стеля, підлога, штурвал, яким я керую, а комусь довіритися важко». Аліна була дуже задоволеною від того, що взяла участь у випускному святі й зазначила, що надзвичайно вдячна усьому колективу коледжу за перші сходинки до здійснення своєї мрії, за знання, за те, ким тепер вона є. Рідному Кременчуцькому льотному коледжу Аліна Бабінська побажала довгих років плідної діяльності, процвітання та гарного авіапарку.

Кременчуцький льотний коледж