Після завершення урочистостей з нагоди 60-річчя та випуску курсантів і студентів Кременчуцького льотного коледжу відбулося авіаційне шоу на набережній р. Дніпро. Тренувальні польоти на вертольоті Mi-2 МСБ-1 – новому модернізованому українському вертольоті виконав екіпаж авіакомпанії «Мотор Січ» – пілот-інструктор Олександр Довженко та пілот Аліна Бабінська – випускниця  Кременчуцького льотного коледжу 2015 року. Після закінчення КЛК Аліна працює в авіакомпанії «Мотор Січ» на посаді командира повітряного судна Мі-2. Виконує самостійні польоти по перевезенню вантажів та пасажирів.  Вертоліт виконав політ на безпечно малій висоті з використанням правого та лівого віражу з креном 20° на швидкості 170 км/год.

Також тренувальний політ на Мі-8 виконали пілоти ЗАТ «Українські вертольоти» та випускники коледжу у складі екіпажу МТВ-1. Один аеровізуальний проліт літака ХАЗ-30 здійснили льотчики-випробувачі Харківського аеродрому імені В. С. Гризодубової Товариства сприяння обороні України Сергій Філатов та Сергій Комін.