У Кременчуцькому льотному коледжі розпочалися урочистості з нагоди першого випуску курсантів і студентів у складі Харківського національного університету внутрішніх справ Міністерства внутрішніх справ України.

Захід, який символічно співпав з 60-річницею заснування Кременчуцького льотного коледжу, проходить у парку «Придніпровський», біля меморіалу «Слави вертольотчикам», відкриття якого також відбудеться сьогодні.

У цьому році Кременчуцький льотний коледж дає путівку в життя 176 випускникам, 28 з яких виявили бажання продовжити роботу в структурі МВС України, шестеро з них – пілоти, які нестимуть службу в Національній гвардії України.

В урочистостях беруть участь представники МВС України, керівний склад Харківського національного університету внутрішніх справ, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, меценати, ветерани, батьки та рідні випускників.