Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ з робочим візитом відвідав ректор університету Дмитро Швець. Він ознайомився з проведенням у коледжі державної атестації випускників, матеріально-побутовими умовами курсантів і студентів гуртожитку та заходами щодо їх покращення, підготовкою до заходів з нагоди 60-річчя заснування коледжу. Дмитро Володимирович також поспілкувався з курсантами, які виявили бажання продовжити службу в підрозділах МВС України, провів нараду з керівництвом коледжу з питань організації вступної кампанії. Перший заступник директора коледжу Ігор Політучий поінформував щодо сертифікації аеродрому коледжу Велика Кохнівка, а заступник директора Валерій Гуро – про стан будівництва тренажерного центру.