Представники наукового відділу Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ дистанційно долучилися  до циклу вебінарів CEASC (Центрально-Європейска Академія Навчань та Сертифікації) на тему «Проєктний підхід та грантове фінансування в діяльності сучасного закладу освіти». Учасники дистанційно взяли участь  у першому вебінарі на тему «Проєктний підхід в сфері освіти: можливості фінансування проєктів», під час якого було розглянуто питання щодо стратегії розвитку закладу вищої освіти, системи розподілу дотаційних коштів на проєкти, формальні критерії, яким повинні відповідати проєкти, процедура подання проєкту та його розгляд, пошук партнерів, фонди і фінансові інструменти.

Отримані теоретичні знання та навички будуть впроваджені  в науковій діяльності коледжу.