Викладачка циклової комісії української та іноземної мов Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана Чередник взяла участь у вебінарі на тему «Формування емоційної стійкості педагога в процесі підготовки до нового навчального року». Вебінар провела Олена Черниш – психологиня в галузі розвитку емоційного інтелекту, корекції невротичних розладів, наслідків психологічної травми та проблем розвитку особистості, арт-терапевтка, керівниця громадської організації «Центр сучасної психології «Міррада», авторка програми «Розвиток творчої обдарованості учнів сучасної школи шляхом формування навичок емоційно-вольової саморегуляції».

Під час спілкування Олена Черниш розкрила  такі питання, як особливості перехідного періоду від умов соціальної ізоляції до активної життєдіяльності; необхідність збереження емоційно-вольового самоконтролю педагога з огляду на особливі умови початку нового 2020–2021 навчального року; прикладні засоби, які допоможуть педагогам якісно підготуватися до нового навчального року; вмотивування учасників до творчих пошуків та професійного самовдосконалення.

Набуті учасницею вебінару знання будуть використані у навчальному, науковому та виховному процесах.