21 травня 2020 року – Всесвітній день вишиванки, День Родоводу, і проходить він під гаслом: «Будьте здорові, носіть вишиванки!». Кожен свідомий українець в цей день одягає вишиванку, тим самим виражаючи свою національну позицію, культурну освіченість та духовну свідомість, адже вишиванка – своєрідний унікальний код українського народу. У цьому році, у зв’язку з карантином, Всесвітній день вишиванки буде проходити в онлайн-режимі. Курсанти, студенти та викладачі Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ долучились до цього свята. З 18 по 20 травня було проведено дистанційну акцію «А над світом  українська вишиванка цвіте», де кожен бажаючий поділився своїми особистими та родинними фото в вишиванці, а 21 травня – підведення підсумків акції та участь у Міжнародному флеш-мобі в соціальній мережі.

Вшановуємо українські родинні традиції разом!