Традиційно напередодні Міжнародного жіночого дня в Кременчуцькому льотному коледжі ХНУВС відбулися урочисті заходи. Святкову атмосферу у залі підтримували щирі вітання та побажання добробуту й злагоди, краси та кохання, невичерпної творчої енергії та нових професійних досягнень від чоловіків коледжу. З вітальним словом до жінок звернулися директор коледжу Олексій КОТОВ та його заступники. Вони бажали їм міцного здоров’я, гарного настрою, добра та благополуччя. З нагоди свята оголошено подяки, нагороджено грамотами жінок-працівників коледжу. Урочисті заходи завершилися святковим концертом від учасників художньої самодіяльності коледжу, які не залишили байдужими жодного в залі. Жінки вдячні усім учасникам заходів за чудовий подарунок до свята.