На циклової комісії  авіаційного і радіоелектронного обладнання Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ було проведено чергове засідання наукового гуртка «Радіонавігація та телекомунікація повітряних суден».

Відкрив засідання керівник гуртка  Стущанський Юрій Васильович, який доповів про практичні результати досягнуті курсантами отримані в процесі проведених досліджень. Курсанти Трикоз Владислав Олександрович, Задорожній Кирило Сергійович, Гринець Владислав Станіславович, Самойленко Владислав Васильович під керівництвом керівника гуртка підготували інформаційний плакат та продемонстрували діючу модель ефекту Біфельда-Брауна.

На засіданні курсанти поділилися своїми пропозиціями, щодо застосування зазначеного  ефекту та отриманих результатів у обладнанні повітряних суден.